Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

51. Jerzy Ascher | Pejzaż

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż
51
pejzaz-jerzy-ascher-1548891pejzaz-jerzy-ascher-1707334

Jerzy Ascher (1884 Warszawa - 1943 Auschwitz)

Pejzaż

olej, sklejka, 30 × 40,5 cm
sygn. p. d.: J. ASCHER

Cena wylicytowana
8 500 zł