Aukcja Dzieł Sztuki / 24 listopada 2018

84. Jerzy Ascher | Kwiaty

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKwiaty
84
Kwiaty

Jerzy Ascher (1884 Warszawa - 1943 Auschwitz)

Kwiaty

olej, płótno, 76,5 × 62,5 cm, sygn. p. d.: Ascher
na odwrocie: opisany: FLEURS obok Céret (?) poniżej: Ascher