Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

10. Jean Pierre Jazet | Książę Orleanu przyjmuje paradę huzarów

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówKsiążę Orleanu przyjmuje paradę huzarów
Książę Orleanu przyjmuje paradę huzarów

Jean Pierre Jazet (1788-1871)

akwaforta, akwatinta barwiona, papier, 58 × 73 cmw św. passe-partout
sygn. l. d. na płycie: H. Verner oraz p. d.: Jazet sculp

Kompozycja według obrazu Horacego Verneta, przedstawia Króla Francji Ludwika Filipa I jako Księcia Orleanu ze świtą, przyjmującego paradę regimentu huzarów.

Cena wylicytowana
700 zł