Secesja i Art Déco / 13 czerwca 2015

12. Jean Peské | Martwa natura z dzbankiem

Strona głównaAukcje archiwalneSecesja i Art DécoMartwa natura z dzbankiem
Martwa natura z dzbankiem

Jean Peské (1870 Gołta/Ukraina-1949 Le Mans)

Martwa natura z dzbankiem

olej, płótno, 54 x 65 cm; sygn. p. d.: Peské