Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

43. Jean Peské | Martwa natura z arbuzem

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMartwa natura z arbuzem
43
martwa-natura-z-arbuzem-jean-pesk-1768079martwa-natura-z-arbuzem-jean-pesk-2134761

Jean Peské (1870 Gołta/Ukraina-1949 Le Mans)

Martwa natura z arbuzem

olej, płótno, 44 × 55,5 cm
sygn. l. d.: Peské.

– „Jean Peské. Dialog kultur”, 9–28 września 2011, Muzeum Narodowe Sztuki Rosyjskiej w Kijowie

Cena wylicytowana
18 000 zł