Aukcja wiosenna / 10 kwietnia 2021

12. Jean Peské | Kwiaty

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja wiosennaKwiaty

Jean Peské (1870 Gołta/Ukraina-1949 Le Mans)

Kwiaty

olej, tektura, 47,5 × 54,5 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: Peské.

Cena wylicytowana
21 000 zł