Aukcja Prac na Papierze / 14 lipca 2018

85. Jean Peské | Dwie postaci z dzieckiem

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeDwie postaci z dzieckiem
85
Dwie postaci z dzieckiem

Jean Peské (1870 Gołta/Ukraina-1949 Le Mans)

Dwie postaci z dzieckiem

akwarela, ołówek, papier, 10 x 12 cm w świetle passe-partout
sygn. p. śr.: Peske

Cena wylicytowana
950 zł