Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

93. Jean-Jacques Francisque Garat | Przed Luwrem

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzePrzed Luwrem
93
Jean-Jacques Francisque Garat | Przed Luwrem

Jean-Jacques Francisque Garat (1853 - ok. 1914)

Przed Luwrem

akwarela, papier, 23 × 34 cm w świetle oprawy
sygn. l. d.: Emile Hoeterickx Paris 1882

Cena wylicytowana
3 200 zł