Aukcja Dzieł Sztuki / 25 listopada 2017

44. Jean Carolus | Scena w salonie, 1858 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiScena w salonie, 1858 r.
44
Scena w salonie, 1858 r.

Jean Carolus (1814 Belgia – 1897 tamże)

Scena w salonie, 1858 r.

olej, deska parkietowana, 58 × 42,5 cm
sygn. l. d.: J. Carolus/1858

Cena wylicytowana
29 000 zł