Sztuka Świata / 3 listopada 2016

36. Jean Baptiste Pastier | Rozbity dzban

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataRozbity dzban
36
Rozbity dzban

Jean Baptiste Pastier (II poł. XIX w.)

Rozbity dzban

wg Jean Baptiste Greuze (1725-1805)
farby emalierskie, porcelana, 30 x 23 cm, sygn. p.d.: Pastier / dap. - Greuze

Cena wylicytowana
14 000 zł