25 Aukcja Sztuki XXI wieku / 20 października 2021

1. Jarosław Szewczyk | Warszawa Powiśle, 2021

Strona głównaAukcje archiwalne25 Aukcja Sztuki XXI wiekuWarszawa Powiśle, 2021
warszawa-powisle-2021-jaroslaw-szewczyk

Jarosław Szewczyk (ur. 1985)

Warszawa Powiśle, 2021

akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygnowany na odwrocie: '[znak autorski] | WARSZAWA POWIŚLE | SZEWCZYK | 2021'

Jarosław Szewczyk
Absolwent łódzkiej ASP im. Władysława Strzemińskiego. W 2012 r. obronił dyplom w pracowni malarstwa Ryszarda Hungera oraz pracowni multimediów. Twórca intermedialny. Uczestnik wielu projektów artystycznych.
Cena wylicytowana
15 000 zł