75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

10. Jarosław Szewczyk | Rcnt, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiRcnt, 2018
Rcnt, 2018

Jarosław Szewczyk

Rcnt, 2018

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. Na odwrocie

Cena wylicytowana
1 000 zł