Aukcja Sztuki Fantastycznej / 26 listopada 2022

10. Jarosław Kukowski | Zaćmienie czasu, 2007-2022

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejZaćmienie czasu, 2007-2022
zacmienie-czasu-2007-2022-jaroslaw-kukowski-526457zacmienie-czasu-2007-2022-jaroslaw-kukowski-902217

Jarosław Kukowski (ur. 1972)

Zaćmienie czasu, 2007-2022

olej, płyta, 100 x 80 cm, sygnowany p.d.: 'KUKOWSKI'

Jarosław Kukowski
Polski malarz współczesny, designer, juror międzynarodowych konkursów artystycznych. Jego prace wystawiane były m.in. w Luwrze, Narodowej Galerii Sztuki Zachęta, Oddziale Muzeum Narodowego – Królikarni, California Modern Art Gallery w San Francisco, Nowym Jorku (Art Expo), SOHO Studios w Miami, BOXeight Studios & Gallery w Los Angeles. Jest uznawany za jednego z najbardziej wpływowych współczesnych twórców z kręgu surrealistów.
Cena wylicytowana
54 000 zł *Sprzedaż warunkowa