Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 13 stycznia 2021

15. Jarosław Kukowski | Anioł, 2001 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraAnioł, 2001 r.
aniol-2001-r-jaroslaw-kukowski

Jarosław Kukowski (ur. 1972)

Anioł, 2001 r.

olej, płyta, 100 x 80 cm, SYGN. P.D.: KUKOWSKI, sygn. na odwrocie: JAROSŁAW KUKOWSKI / ANIOŁ 2001

Jarosław Kukowski
Polski malarz współczesny, designer, juror międzynarodowych konkursów artystycznych. Jego prace wystawiane były m.in. w Luwrze, Narodowej Galerii Sztuki Zachęta, Oddziale Muzeum Narodowego – Królikarni, California Modern Art Gallery w San Francisco, Nowym Jorku (Art Expo), SOHO Studios w Miami, BOXeight Studios & Gallery w Los Angeles. Jest uznawany za jednego z najbardziej wpływowych współczesnych twórców z kręgu surrealistów.
Cena wylicytowana
23 000 zł