Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

29. Jarosław Jaśnikowski | W stronę chmurnych łąk, 2019

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejW stronę chmurnych łąk, 2019
29
Jarosław Jaśnikowski | W stronę chmurnych łąk, 2019Jarosław Jaśnikowski | W stronę chmurnych łąk, 2019

Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976 Legnica)

W stronę chmurnych łąk, 2019

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygnowany na odwrocie: 'JJ | JAROSŁAW | JAŚNIKOWSKI | "W STRONĘ CHMURYCH ŁĄK" | RZYMÓWKA 09.12.2019 | NR - 784'

Jarosław Jaśnikowski
Cena wylicytowana
22 000 zł