Sztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki Współczesnej / 25 stycznia 2020

9. Jarosław Jaśnikowski | Spojrzenie do wnętrza siebie, 2015

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki WspółczesnejSpojrzenie do wnętrza siebie, 2015
Spojrzenie do wnętrza siebie, 2015

Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976)

olej, płótno, 60 x 90 cm, sygnowany p.d.: 'JJ2015' oraz opisany na odwrocie: 'JJ | JAROSŁAW | JAŚNIKOWSK | "SPOJRZENIE DO WNĘTRZA SIEBIE" | LEGNICA 02.11.2015 | NR-641' oraz pieczęć autorska

2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza. Magia w obrazie”, Galeria Miejska we Wrocławiu
2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza”, Galeria Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu
2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza”, ZSP, Radom
2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza. Magia w obrazie”, Galeria Sztuki „Szuszarnia”, Centrum Kultury Browar B we Włocławku
2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza – wystawa polskiego realizmu magicznego”, Nadbałtyckie Centrum Kultury, Gdańsk

Cena wylicytowana
18 000 zł