Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 czerwca 2020

10. Jarosław Jaśnikowski | Ognisty podmuch

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejOgnisty podmuch
Ognisty podmuch - 1Ognisty podmuch - 2Ognisty podmuch - 3

Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976 Legnica)

Ognisty podmuch

olej, płótno, 70 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'JJ2016' oraz opisany na odwrocie: 'JJ | JAROSŁAW | JAŚNIKOWSKI | "OGNISTY PODMUCH" | LEGNICA 30.12.2016 | NR - 675 [pieczęć autorska]'

Jarosław Jaśnikowski
Cena wylicytowana
24 000 zł