Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

30. Jarosław Jaśnikowski | Nigrum Cathedrali, 2017

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejNigrum Cathedrali, 2017
30
Jarosław Jaśnikowski | Nigrum Cathedrali, 2017Jarosław Jaśnikowski | Nigrum Cathedrali, 2017

Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976 Legnica)

Nigrum Cathedrali, 2017

olej, płótno, 70 × 100 cm, sygnowany l.d.: ’JJ 2017’ oraz opisany na odwrocie: ’JJ |JAROSŁAW
|JAŚNIKOWSKI |„NIGRUM CATHEDRALI” |LEGNICA 23.12.2017 |NR – 706’

Jarosław Jaśnikowski
Cena wylicytowana
46 000 zł