Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 listopada 2021

11. Jarosław Jaśnikowski | Czerwony parowóz, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejCzerwony parowóz, 2021
Jarosław Jaśnikowski | Czerwony parowóz, 2021

Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976 Legnica)

Czerwony parowóz, 2021

olej, płótno, 80 × 120 cm, sygnowany p.d.: ’JJ2021’ oraz opisany na odwrocie: ’JJ |JAROSŁAW |JAŚNIKOWSKI |„CZERWONY PAROWÓZ” |RZYMÓWKA 22.10.2021 |NR – 865’

Jarosław Jaśnikowski
Cena wylicytowana
105 000 zł