64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

44. Jarosław Derwisz | Akt leżący, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiAkt leżący, 2016
44
Akt leżący, 2016

Jarosław Derwisz

Akt leżący, 2016

olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p. d.: Derek 16

Cena wylicytowana
1 200 zł