128. Janusz Piotrowski | Dolomity- Velsugana, 2005 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Dolomity- Velsugana, 2005 r.
128
Dolomity- Velsugana, 2005 r.

Janusz Piotrowski (ur. 1944 r.)

Dolomity- Velsugana, 2005 r.

olej, płótno, 65 x 92 cm, sygn. p.d.: Janusz Piotrowski 2005