Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

34. Janusz Piotrowski | Bez tytułu, 1994

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejBez tytułu, 1994
34
Janusz Piotrowski | Bez tytułu, 1994 r.

Janusz Piotrowski (ur. 1944 r.)

Bez tytułu, 1994

olej, płyta, 65 x 50 cm, sygn. i dat. p.d.: Janusz Piotrowski /1994