61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

47. Janusz Magiera | Reverie III, 2015

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiReverie III, 2015
47
Reverie III, 2015

Janusz Magiera

Reverie III, 2015

olej, płótno, 60 x 100 cm, sygn. p. d. monogramem autorskim

Cena wylicytowana
4 000 zł