120. Janusz Kozikiewicz | Platforma wiertnicza, 2002 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Platforma wiertnicza, 2002 r.
120
platforma-wiertnicza-2002-r-janusz-kozikiewicz

Janusz Kozikiewicz (ur.1961 Katowice)

Platforma wiertnicza, 2002 r.

olej, płótno, 150 x 200 cm, sygn. I dat. l.d.: Janusz /Kozikiewicz / 2002

Cena wylicytowana
10 000 zł