Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

60. Janusz Karwacki | Z cyklu "Poszukiwacz ryby"

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZ cyklu "Poszukiwacz ryby"
60
Z cyklu

Janusz Karwacki (ur. 1940)

Z cyklu "Poszukiwacz ryby"

akwaforta, 46 x 41 cm, sygn.l.d.: z cyklu "Poszukiwacz ryby", p.d.: Janusz Karwacki 1966