Aukcja Prac na Papierze / 24 września 2016

61. Janusz Grabiański | Kot

aAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeKot
61
Kot

Janusz Grabiański (1929 Szamotuły – 1976 Warszawa)

Kot

tusz, akwarela, papier, 23 x 32,5 cm
sygn. p. d.: J. GRABIAŃSKI

Cena wylicytowana
800 zł