Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

44. Jankiel Adler | Martwa natura, 1947 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Martwa natura, 1947 r.
44
Martwa natura, 1947 r. - 1Martwa natura, 1947 r. - 2

Jankiel Adler (1895 Tuszyn k. Łodzi - 1949 Aldbourne/Anglia)

Martwa natura, 1947 r.

olej, sklejka, 27 × 33 cm, sygn. p. d.: adler