41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

28. Janina Zaborowska | Czas jelenia, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiCzas jelenia, 2014
28
Czas jelenia, 2014

Janina Zaborowska

Czas jelenia, 2014

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d. 2014/JZ oraz na odwrocie

Janina Zaborowska W latach 2007-2012 studiowała na Wydziale Grafiki i Malarstwa łódzkiej ASP. Dyplom w pracowni Malarstwa prof. M. Dawidziuka (aneks do dyplomu wykonany w pracowni Ilustracji i Komiksu prowadzonej przez prof. G. Kołata). Artystka zajmuję się głównie malarstwem sztalugowym. Tworzy prace o zróżnicowanej tematyce, posługując się różnorodnymi środkami malarskiego wyrazu. Jej obrazy charakteryzują się nastrojowością budowaną za pomocą harmonijnej palety barw. Wybrane wystawy: 2013 - Wystawa Absolwentów Pracowni Malarstwa, Galeria Pod Napięciem; 2010 - Wystawa poplenerowa, Galeria Biała Ściana ASP, Łódź
Cena wylicytowana
2 000 zł