83. Janina Sussle-Muszkietowa | Kobiety z dziećmi

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Kobiety z dziećmi
83
kobiety-z-dziecmi-janina-sussle-muszkietowa

Janina Sussle-Muszkietowa (1903-1956)

Kobiety z dziećmi

olej, płótno naklejone na płytę, 32 x 32 cm