Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

45. Janina Kraupe-Świderska | Październik w Zawoi

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPaździernik w Zawoi
45
Październik w Zawoi

Janina Kraupe-Świderska (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)

Październik w Zawoi

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn.p.d.: J. Kraupe, na odwrocie napis autorski: JANINA KRAUPE, PAŹDZIERNIK W ZAWOI OLEJ 2001