Varia 38 / 21 października 2020

2. Jan Wolski | Powrót z polowania, ok. 1900 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 38Powrót z polowania, ok. 1900 r.
powrot-z-polowania-ok-1900-r-jan-wolski

Jan Wolski (XIX/XX w.)

Powrót z polowania, ok. 1900 r.

olej, deska, 18 x 31 cm, sygn. p.d.: J. Wolski, na odwrocie nalepka z odręcznym tytułem po niemiecku i drukowana nalepka firmy transportowej Carla Hartmanna z Bremy

Cena wylicytowana
2 600 zł