Varia 38 / 21 października 2020

3. Jan Wolski | Para obrazów: Ucieczka przed wilkiem, Napad wilka na sanie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 38Para obrazów: Ucieczka przed wilkiem, Napad wilka na sanie
para-obrazow-ucieczka-przed-wilkiem-napad-wilka-na-sanie-jan-wolski-1763191para-obrazow-ucieczka-przed-wilkiem-napad-wilka-na-sanie-jan-wolski-1597056

Jan Wolski (XIX/XX w.)

Para obrazów: Ucieczka przed wilkiem, Napad wilka na sanie

olej, płótno, 2 x 18,5 x 31,5 cm, sygn.p.d.: E. Wolski sygn. l.d.: E. Wolski

Cena wylicytowana
4 600 zł