107. Jan Wołek | Pejzaż z rzeką

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Pejzaż z rzeką
107
pejzaz-z-rzeka-jan-wolek

Jan Wołek (ur. 1954 r.)

Pejzaż z rzeką

olej, płótno, 50 x 73 cm, sygn. l.d.: Jan Wołek