63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

51. Jan Wojciech Malik | Zielone-czerwone, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiZielone-czerwone, 2015
51
Zielone-czerwone, 2015

Jan Wojciech Malik

Zielone-czerwone, 2015

akryl, płyta hdf, 80 x 100 cm, sygn. l. d.: j.w.malik 2015

Jan Wojciech Malik Ukończył ASP w Poznaniu w 1975 r. Miał 21 wystaw indywidualnych i brał udział w ponad 150. wystawach malarstwa. Jego prace znajdują się w zbiorach Muzeum Narodowego w Poznaniu i Szczecinie oraz w kolekcjach sztuki w Polsce, USA i Niemczech.
Cena wylicytowana
1 100 zł