Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

8. Jan Rosen | Ułan z jeńcem

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówUłan z jeńcem
Ułan z jeńcem

Jan Rosen (1854 Warszawa-1936 tamże)

Ułan z jeńcem

akwarela, gwasz, papier, 31,5 x 25,5 cm w św. passe-partout
sygn. p.d .: J. Rosen

Obraz przedstawia ułana z czasu Księstwa Warszawskiego prowadzącego do niewoli gwardzistę
Cesarstwa Rosyjskiego.

Cena wylicytowana
22 000 zł