Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

81. Jan Rembowski | Walka ze smokiem lub Zabicie bestii, 1909 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeWalka ze smokiem lub Zabicie bestii, 1909 r.
81
Walka ze smokiem lub Zabicie bestii, 1909 r.

Jan Rembowski (1879 Wawrzyszew – 1923 Warszawa)

akwaforta i akwatinta barwna, papier, 26,5 x 20,5 cm
sygn. ołówkiem p. d.: Jan Rembowski/1909
rycina wykorzystana na okładce czasopisma „Sfinks”, 1912, z.4 (52)

Cena wylicytowana
1 300 zł