Aukcja Prac na Papierze: Sztuka dawna / 9 lutego 2019

90. Jan Rembowski | Stare Miasto w Warszawie

homeAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka dawnaStare Miasto w Warszawie
90
Stare Miasto w Warszawie

Jan Rembowski (1879 Wawrzyszew – 1923 Warszawa)

Stare Miasto w Warszawie

akwarela, gwasz, papier, 22 × 31 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: T. Rembowski