Varia 36 / 27 czerwca 2020

77. Jan Rawicz | W zaułku

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36W zaułku
77
W zaułku - 1W zaułku - 2

Jan Rawicz (XX w.)

W zaułku

olej, płótno, 50,5 x 36 cm
sygn. p. d.: Jan Rawicz

Cena wylicytowana
2 000 zł