Aukcja Malarstwa Polskiego / 23 czerwca 2021

3. Jan Nepomucen Lewicki | Portret kobiety

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Malarstwa PolskiegoPortret kobiety
portret-kobiety-jan-nepomucen-lewicki-754663portret-kobiety-jan-nepomucen-lewicki-1902405

Jan Nepomucen Lewicki (1795-1871)

Portret kobiety

olej, płótno dublowane, 82,5 x 65,5 cm
Opinie:
- konserwatorska Renaty Lisowskiej z 2021 r.
- kolekcja prywatna, Polska

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł
Cena wywoławcza:
40 000 zł