Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2015

49. Jan Mroziński | Pejzaż

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż
49
Pejzaż

Jan Mroziński (1890 Wadowice – 1960 Poznań)

Pejzaż

olej, płótno, 65 x 80 cm
sygn. p. d.: Jmroziński
Kolekcja rodziny artysty.

Cena wylicytowana
4 400 zł