Aukcja Dzieł Sztuki / 24 listopada 2018

27. Jan Moniuszko | Strzała amora

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiStrzała amora
27
Strzała amora

Jan Moniuszko (1853 Wilno – 1908 Warszawa)

Strzała amora

olej, płótno naklejone na tekturę (?), 45 × 35,5 cm
sygn. p. d.: J. Moniuszko
na odwrocie tektury nalepka składu farb i przyborów artystyczno-malarskich Juliana Burofa w Warszawie na ramie nalepka zakładu pozłotnictwa i oprawy obrazów Władysława Twardego w Warszawie

Cena wylicytowana
8 500 zł