Aukcja Dzieł Sztuki / 8 maja 2021

20. Jan Moniuszko | Opowieśc z pola bitwy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiOpowieśc z pola bitwy
Jan Moniuszko | Opowieśc z pola bitwyJan Moniuszko | Opowieśc z pola bitwy

Jan Moniuszko (1853 Wilno – 1908 Warszawa)

Opowieśc z pola bitwy

olej, płótno, 35 × 46 cm
sygn. i dat. u dołu: J. Moniuszko 1892 (?)
na odwrocie ramy pozostałości papierowej nalepki ze składu papieru

Cena wylicytowana
12 000 zł