Varia 32 / 16 października 2019

30. Jan Marcin Szancer | Szewczyk

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Szewczyk
30
Szewczyk

Jan Marcin Szancer (1902 Kraków-1973 Warszawa)

Szewczyk

ołówek, akwarela, gwasz, papier, 33 x 24 cm, sygn. p.d.: jms

Cena wylicytowana
4 800 zł