109. Jan Marcin Szancer | Projekt kostiumu męskiego

HomeAukcje archiwalneVaria 33Projekt kostiumu męskiego
109
Projekt kostiumu męskiego

Jan Marcin Szancer (1902 Kraków-1973 Warszawa)

Projekt kostiumu męskiego

akwarela, ołówek, papier, 33 x 24,5 cm, sygn.p.d.: jms
na odwrocie pieczątka: POLSKI ZESPÓŁ TAŃCA/Warszawa, ul. Bednarska 7

Cena wylicytowana
1 200 zł