Aukcja Prac na Papierze / 24 września 2016

111. Jan Lenica | Powrót Maksyma, 1956 r.

aAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzePowrót Maksyma, 1956 r.
111
Powrót Maksyma, 1956 r.

Jan Lenica (1928 Poznań – 2001 Berlin)

Powrót Maksyma, 1956 r.

plakat do filmu w reżyserii Grigorija Kozincewa i Leonida Trauberga z 1937 r.
offset, papier, 85 x 58 cm
sygn. i dat. p. g.: Lenica 56
stan zachowania bardzo dobry

Cena wylicytowana
500 zł