Varia (19) / 21 września 2017

2. Jan Kuśmidrowicz | Zima w Tatarowie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (19)Zima w Tatarowie
Zima w Tatarowie

Jan Kuśmidrowicz (1886 – po 1938)

Zima w Tatarowie

olej, tektura, 45 x 60 cm, sygn. p.d.: Jan Kuśmidrowicz / Tatarów

Cena wylicytowana
1 500 zł