Aukcja Dzieł Sztuki / 22 sierpnia 2020

41. Jan Kazimierz Olpiński | Wędrowny poeta

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWędrowny poeta
41
wedrowny-poeta-jan-kazimierz-olpinski

Jan Kazimierz Olpiński (1875 Lwów - 1936 tamże)

Wędrowny poeta

olej, płótno dublowane, 52 × 65 cm
sygn. p. d.: J. K. Olpiński

Cena wylicytowana
8 500 zł