Aukcja Malarstwa Polskiego / 26 czerwca 2024

8. Jan Kanty Ignacy Maszkowski | Portret damy, 1844 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Malarstwa PolskiegoPortret damy, 1844 r.
Jan Kanty Ignacy Maszkowski | Portret damy, 1844 r.Jan Kanty Ignacy Maszkowski | Portret damy, 1844 r.Jan Kanty Ignacy Maszkowski | Portret damy, 1844 r.

Jan Kanty Ignacy Maszkowski (1794-1865)

Portret damy, 1844 r.

olej, płótno, 62 x 50 cm, sygn. i dat. p.d.: JMaszkowski 1844

Cena wylicytowana
0 zł