Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

30. Jan Kanty Gumowski | Dzwonnica przy klasztorze tuchowskim

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeDzwonnica przy klasztorze tuchowskim
30
Dzwonnica przy klasztorze tuchowskim

Jan Kanty Gumowski (1883 Krościenko nad Dunajcem - 1946 Kraków)

litografia, papier, 40,5 x 30 cm w świetle passe-partout
sygn. i opis. p. d.: J. Gumowski/Dzwonnica przy klasztorze Tuchowskim

Cena wylicytowana
300 zł