Aukcja Prac na Papierze / 27 stycznia 2018

50. Jan Kanty Gumowski | Biblioteka Jagiellońska, z teki Widoki Krakowa, 1926 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeBiblioteka Jagiellońska, z teki Widoki Krakowa, 1926 r.
50
Biblioteka Jagiellońska, z teki Widoki Krakowa, 1926 r.

Jan Kanty Gumowski (1883 Krościenko nad Dunajcem - 1946 Kraków)

litografia, papier, 32,5 × 25,5 cm w świetle passe-partout
sygn. na kamieniu p. d.: J.Gumowski